Жорсткий диск WD Blue [WD10SPZX]
Немає в наявності
0
Код товару: 113850
Артикул: WD10SPZX
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Загальні характеристики
Ємність* 1000 ГБ Бренд WD Гарантія, міс 24 місяці Обсяг буфера обміну* 128 МБ Підключення. інтерфейси підключення SATA Параметри упаковки. вага 0.10 кг Параметри упаковки. Висота 10 мм Параметри упаковки. довжина 100 мм Параметри упаковки. обсяг 0.0001 м3 Параметри упаковки. Ширина 70 мм Всі характеристики
Основні характеристики
Бренд WD
Гарантія, міс 24 місяці
Обсяг буфера обміну* 128 МБ
Підключення. інтерфейси підключення SATA
Параметри упаковки. вага 0.10 кг
Параметри упаковки. Висота 10 мм
Параметри упаковки. довжина 100 мм
Параметри упаковки. Ширина 70 мм
Призначення* для ПК
Споживана потужність при очікуванні 0.4 Вт
Споживана потужність при роботі 4.1 Вт
Тип* внутрішній
Форм фактор* 2.5"