Про нас

Співробітники нашої компанії - це той налагоджений механізм, який дозволяє Вам із задоволенням здійснювати покупки в інтернет-магазині.

Відділ маркетингу робить все можливе, щоб запропонувати Вам мінімальні ціни і порадувати запаморочливими знижками і акціями.

Склад з відділом логістики організовують надійне зберігання і своєчасну доставку товару в будь-яку точку.

Наші водії та вантажники на рідкість сумлінні і пунктуальні хлопці, весь товар ніби прямо з конвеєра зійде до Вас додому точно в строк.

IT відділ - оплот сучасної торгівлі, зручний функціонал інтернет-магазину, його безперебійна робота, а також високий ступінь автоматизації процесів всередині компанії.

У нашому інтернет-магазині «https://laime.in.ua» Ви знайдете товари від українських і зарубіжних виробників, створені у відповідності з усіма необхідними вимогами якості. Ми вже довгий час займаємося продажем товарів від лідерів світового ринку. Детальніше ознайомитися з товарами виробників Ви можете в каталозі нашого сайту. Наш магазин представляє продукцію за найнижчими цінами в Україні. Наші покупці отримують обов'язкову гарантію на придбані товари і можливість обслуговування в сервісних центрах наших фірм-партнеров.Товари, куплені у нас, стануть стильним і функціональним доповненням в інтер'єрі Вашого будинку.