Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Ryobi ONE+ HP RPD18C-242S 18В 1х2А·год 1х4А·год ЗП 54Нм 450·1700об·хв 1кг сумка
Немає в наявності
0
Код товару: 240554
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Загальні характеристики
Бренд Ryobi вага 1 кг /(без акумулятора) Діаметр патрона 13 мм живлення Li-Ion Напруга* 18 В Особливості LED підсвічування робочої області Тип патрона самозажимний патрон Тип* дриль-шуруповерт Швидкість обертання* 1700 об/хв Всі характеристики
Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi RPD18C-242S (код товару: 5133004983) серії ONE+ HP (High Performance) з потужним безщітковим двигуном, що забезпечує високу якість роботи, більш тривалий час роботи та більш тривалий термін служби. Металевий патрон для дриля діаметром 13 мм і крутний момент 54 Нм дозволяють використовувати більші аксесуари, що робить акумуляторний шурупокрут-дриль більш універсальним в різних областях застосування.
Основні характеристики
Бренд Ryobi
вага 1 кг /(без акумулятора)
Діаметр патрона 13 мм
живлення Li-Ion
Напруга* 18 В