Мережевий подовжувач HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) White
Немає в наявності
0
Код товару: 6942007607186
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) White — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключ... Читати далі...
Загальні характеристики
Виробник HOCO Вихідна напруга 250 V Вихідний роз'єм 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A Гарантійний термін* 24 Кількість USB портів 4 колір 7068 Країна виробник* Китай Країна реєстрації бренда Китай матеріал PC Модель AC14A Всі характеристики
HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) White — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИВисокоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.ДОВГИЙ КАБЕЛЬПровід подовжувача HOCO AC14A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
Основні характеристики
Виробник HOCO
Вихідна напруга 250 V
Вихідний роз'єм 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A
Гарантійний термін* 24
Кількість USB портів 4
Країна виробник* Китай
Країна реєстрації бренда Китай
матеріал PC
Модель AC14A
Розміри 270 × 81 × 30 мм