Мережевий подовжувач HOCO AC8A Storm 3-position socket(PD30W/1C3A) Black
Нет в наличии
0
Код товара: 6942007600095
Нашли дешевле ?
Краткое описание
Общие характеристики
Выходное напряжение 250 V Выходной разъем 3 × EU; Type-C; 3 × USB-A Гарантийный срок* 24 Количество USB портов 4 Материал PC Модель AC8A Особенности Функція швидкої зарядки Производитель HOCO Размеры 160 × 81 × 30 мм Страна производитель* Китай Все характеристики
HOCO AC8A Storm 3-position socket(PD30W/1C3A) Black — це практичний, багатофункціональний подовжувач мережі, який не тільки надасть можливість підключити відразу кілька пристроїв до віддаленої розетки, але і швидко зарядити більшість сучасних гаджетів.Модель реалізована в стильному, практичному дизайні, має досить компактні розміри, тому лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр і не відволікатиме на себе увагу.Корпус аксесуара надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, здатний витримувати удари при падіннях і температуру до 750°C. На панелі одного з його торців знаходиться вихід вбудованого кабелю, а на верхній — кнопка включення, 3 універсальні розетки з захистом від дітей, роз'єм Type-C і 3 порти USB (A1, A2 і A3). Потовщений кабель має довжину 1.5м, захищений зовнішньою обплетенням із полівінілхлориду та оснащений мережевою вилкою EU.Роз'єм Type-C підтримує швидку зарядку гаджетів за протоколами PD, QC, FCP та AFC з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A та 20V/1.5A), а також технологію PPS із напругою 3.3-16V при силі струму 2A. Один із портів USB (A1) може використовуватися для заряджання гаджетів за протоколами QC, FCP та AFC. Потужність на його виході може досягати 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A). Напруга на виході двох інших портів USB (A2 і A3) становить 5V, сила струму — 3A. Загальна сила струму виході роз'ємів обмежена 3A при напрузі 5V. Номінальна потужність — 2500W (250V/10A). Модель оснащена технологією інтелектуального розподілу потужності та багаторівневою системою захисту з функцією автоматичного вимкнення при перевантаженні.
Основные характеристики
Выходное напряжение 250 V
Выходной разъем 3 × EU; Type-C; 3 × USB-A
Гарантийный срок* 24
Количество USB портов 4
Материал PC
Модель AC8A
Особенности Функція швидкої зарядки
Производитель HOCO
Размеры 160 × 81 × 30 мм